Ubytování

Od léta 2003 nabízíme možnost ubytování v našem nově zrekonstruovaném penzionu. Poskytujeme vám pokojné zařízení rodinného podniku, relaxaci a odpočinek v krásné přírodě našeho kraje. Pro hosty máme k dispozici dva dvoulůžkové, dva třílůžkové, jeden čtyřlůžkový pokoj s možností přistýlky a jedno apartmá, dále dvě samostatné dvoulůžkové místnosti. Pokoje jsou jednoduše, ale příjemně zařízené, a vždy skvěle upravené. Jsou vybavené šatní skříní a dvěma nočními stolky.

P6290810_2a

Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, WC a TV. Každý den vám poskytujeme čisté ručníky, osušky a další hygienické potřeby.

P6290810_2

Stravování je možné využít přímo v objektu – v rodinné restauraci. Specializujeme se na tradiční českou kuchyni a regionální speciality z Podkrkonoší. Vždy se můžete těšit na silný hovězí vývar s masovými knedlíčky, poctivou podkrkonošskou česnečku a spousty dalších dobrot. Ať už vás více láká podkrkonošské kyselo a nebo krkonošská cmunda, určitě si na všem pochutnáte.

Okolí penzionu se jeví jako ideální místo jak pro zimní sporty, tak pro turistiku nebo rodinné výlety. V zimním období uvítáte lyžařský vlek v Martinicích, nacházející se 7 km od Čisté. Za necelých 20 km se dostanete přímo do Afrického Safari v ZOO Dvůr Králové nad Labem. Romantici a milovníci historie by určitě neměli opomenout návštěvu hradu Pecka. Bezesporu každý, po náročných letních výletech, ocení příjemné svlažení na místních koupalištích. Jedno se nabízí hned poblíž v Dolní Kalné, další v již zmíněném Dvoře Králové nad Labem či Jičíně. A pokud za námi vyrazíte v zimních měsících, nemusíte smutnit. Necelých 30 km se nachází město Trutnov, kde najdete krytý plavecký bazén se saunou a soláriem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *